KÉZILABDA

Csoportelső a BL-ben a Veszprém 2015. február 15. 20:36 Biztossá vált, hogy csoportelsőként jut a nyolcaddöntőbe az MKB-MVM Veszprém, amely vasárnap 29-26-ra legyőzte a vendég szlovén Celjét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája utolsó előtti csoportkörében.

EHF-negyeddöntős az Érd 2015. február 15. 16:59 Kettős győzelemmel jutott tovább az Érd a női kézilabda EHF-kupa nyolcaddöntőjéből, mivel a szombati siker után vasárnap is nyert a Gran Canaria ellen, írja az MTI.

Kiesett a Siófok és a Dunaújváros is 2015. február 14. 20:11 A Siófok számára kevésnek bizonyult az otthon szerzett ötgólos előny, mivel a szombati, ausztriai visszavágón nyolc góllal maradt alul a Hypo NÖ-vel szemben a női kézilabda KEK nyolcaddöntőjében.

Győzelmével BL-negyeddöntős a Győr 2015. február 14. 19:04 A címvédő Győri Audi ETO KC bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután szombaton, a középdöntő 3. fordulójában hullámzó játékkal 31-27-re legyőzte a vendég francia Metz csapatát.

Magyar kézibravúr, közel a negyeddöntő 2015. február 14. 17:43 Remek hajrájának köszönhetően 30-22-re győzött szombaton az Érd a pályaválasztói jogáról lemondó spanyol listavezető Gran Canaria ellen a női kézilabda EHF Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A visszavágót vasárnap rendezik, ugyancsak Érden, a szigetlakók ugyanis lemondtak a pályaválasztói jogukról.

Császár Gábor elhagyta a PSG-t 2015. február 13. 17:49 A Schaffhausen kézilabdacsapatában folytatja pályafutását Császár Gábor. A magyar válogatott irányító a Paris Saint-Germaintől szerződött pénteken - a francia klub honlapjának közlése szerint - két és fél évre a svájci együtteshez.

Kikapott a Szeged Svájcban, de... 2015. február 12. 21:13 A MOL-Pick Szeged a számára tét nélküli mérkőzésen háromgólos vereséget szenvedett a Schaffhausen otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 9. fordulójában csütörtökön.

A csoportelsőség a tét a Veszprémnek 2015. február 12. 18:44 Amennyiben az MKB-MVM Veszprém a papírformának megfelelően vasárnap legyőzi a vendég Celjét, úgy biztosan csoportelsőként kerül a nyolcaddöntőbe a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, míg a női mezőnyben a címvédő Győri Audi ETO KC negyeddöntős lesz, ha nyer a Metz ellen.

Már lazíthat a Szeged a BL-ben 2015. február 11. 11:05 A MOL-Pick Szeged számára tét nélküli lesz a Schaffhausen otthonában csütörtökön sorra kerülő férfi kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzés, miután a Tisza-partiak már biztosan a csoport második helyén végeznek.

Megállíthatatlan a Veszprém 2015. február 9. 21:16 Megőrizte százszázalékos mérlegét a Veszprém a férfi kézilabda SEHA Ligában: a magyar csapat hétfőn hazai pályán verte magabiztosan a bosnyák Banja Lukát.

A Győr nyolc góllal nyert Nagybányán 2015. február 8. 20:50 A címvédő Győri ETO KC 26-18-ra nyert a Szűcs Gabriellával felálló Baia Mare (Nagybánya) otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, és ezzel óriási lépést tett negyeddöntőbe jutás felé.

Nagy verésbe szaladt bele a Dunaújváros 2015. február 8. 16:42 A Dunaújváros 28-19-re kikapott vasárnap az orosz Rosztov Don otthonában a női kézilabda EHF Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Gyertyagyújtással emlékeztek Cozmára 2015. február 7. 21:33 Gyertyagyújtással és néma főhajtással emlékeztek a hat éve meggyilkolt Marian Cozmára, az MKB Veszprém és a román kézilabda-válogatott egykori játékosára szombaton Veszprémben a sportoló emléktáblájánál.

Kiütéssel maradt hibátlan a Veszprém 2015. február 4. 20:02 A Veszprém hazai pályán simán nyert a Kragujevac ellen, így 13 forduló után is százszázalékos a férfi kézilabda SEHA Ligában. A magyar csapat már az első félidőben tekintélyes előnyt szerzett, a különbség a lefújásig nemcsak megmaradt, de egy góllal nőtt is a két csapat között.

Berlinben marad a kézis Final Four 2015. február 3. 17:36 Ismét Berlin ad otthont a férfi kézilabda EHF Kupa négyes döntőjének.

Vége a Győr nagy BL-sorozatának 2015. február 1. 20:34 A címvédő Győr 26-25-re kikapott a Larviktól a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában. A magyar csapat a 2013-as hazai elődöntő óta, azaz 22 találkozó után először kapott ki a sorozatban.

A dán kézisek mentették a menthetőt 2015. január 31. 19:06 A legutóbbi vb-n és Eb-n ezüstérmes dán válogatott lett az ötödik a katari, olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda-világbajnokságon, miután a szombati helyosztón legyőzte az olimpiai harmadik horvát csapatot.

Görbicz és Mikler az év játékosa 2015. január 22. 18:20 A győri Görbicz Anita és a veszprémi Mikler Roland lett a tavalyi év kézilabdázója a magyar szövetség elnökségének csütörtöki döntése alapján.

A Győr tartalékosan is verte a Fradit 2015. január 21. 20:50 A tartalékos, ám így is erős címvédő Győri Audi ETO KC 31-26-ra nyert a vendég Ferencváros csapata ellen a női kézilabda NB I szerdai csúcsrangadóján. Sikerével a Győr már három pont előnnyel vezet a tabella élén.

Sóbányában sorsolnak a 2016-os Eb-re 2015. január 20. 17:51 Az UNESCO világörökségi listáján szereplő wieliczkai sóbányában tartják június 19-én a 2016-os lengyelországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportsorsolását.

Következő »
24 ÓRA
Va  Csoportelső a BL-ben a VeszprémVa  EHF-negyeddöntős az ÉrdSzo  Kiesett a Siófok és a Dunaújváros isSzo  Győzelmével BL-negyeddöntős a GyőrSzo  Magyar kézibravúr, közel a negyeddöntő  Császár Gábor elhagyta a PSG-tCsü  Kikapott a Szeged Svájcban, de...Csü  A csoportelsőség a tét a VeszprémnekSze  Már lazíthat a Szeged a BL-ben  Megállíthatatlan a VeszprémVa  A Győr nyolc góllal nyert NagybányánVa  Nagy verésbe szaladt bele a DunaújvárosSzo  Gyertyagyújtással emlékeztek CozmáraSze  Kiütéssel maradt hibátlan a VeszprémKe  Berlinben marad a kézis Final FourVa  Vége a Győr nagy BL-sorozatánakSzo  A dán kézisek mentették a menthetőtCsü  Görbicz és Mikler az év játékosaSze  A Győr tartalékosan is verte a FraditKe  Sóbányában sorsolnak a 2016-os Eb-reKe  Erősen tartalékos Győr a Fradi ellen  Tíz év: Kulcsár Anitára emlékeznekCsü  Távozik a négyszeres BL-győztes kapusSze  Csütörtöktől kézi-vb, magyarok nélkülSze  Guardiola is ott lesz a vb-nyitányonSze  Magyar dupla a "BL-szépségversenyen"  A norvégok is elbántak kéziseinkkelSzo  Könnyebb lesz a Fradinak a KEK-ben  Kikaptunk a világbajnoktólCsü  Gálameccs a Cozma családértCsü  Megelőzték a győri edzőfenoméntSze  Nagy bejelentések a BL-címvédőnélKe  Gratuláltak a magyar Eb-rendezéshezSzo  Simázott a Győr és a Ferencváros isKe  Spanyolországi tornán a kézisekKe  Fordítottak a kézisek Egyiptom ellen  Rámosolygott a szerencse kéziseinkreVa  Hatodszor Európa-bajnok Norvégia!  Norvég-spanyol döntő Budapesten  Kár érte: kikaptak, hatodikok a lányok  Görbicz Anita ott lesz az Eb-döntőn (x)  Százszázalékos maradt a VeszprémCsü  Kinevezték Mocsai LajostSze  Bravúr a javából: levertük a norvégokat!Ke  Kísérletező kézikeret Dujsebajevtől  Trükkös dánok, elúszott az elődöntőVa  Vérprofi Veszprém MacedóniábanSzo  Bravó! Drámai fordítás Románia ellenSzo  Dán villámrajt a "magyar" csoportban  A franciák lerendezték az Eb-címvédőt  Ingyenes kézi Eb-meccsek ZágrábbanCsü  Kutya nehéz középdöntő vár a mieinkreSze  Máris kiestek a horvátok az Eb-rőlSze  A Veszprém a 10. meccsét is nyerteKe  Középdöntős a magyar válogatott  Középdöntőt érne a lengyelek veréseVa  Kicsúszott a kezünkből a győzelemSzo  A végén bukott, így második a SzegedCsü  Döntetlen az Európa-bajnoki főpróbánSze  A hat közé jutás a cél a kézi Eb-n