Fordulatos teszt: kikaptak a Mocsai-fiúk

Szerző: MTILétrehozva: 2014. április 4. 22:18
Négy góllal alulmaradt a magyar férfi kézilabda-válogatott a német csapattal szemben az Oldenburgban rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.

A szlovének elleni, júniusi világbajnoki selejtezőre készülő magyar válogatott jól kezdte a találkozót, tíz perc után 4-2-re, húsz perc múltán pedig 8-6-ra vezetett, a szünetig azonban utolérte a házigazda gárda Mocsai Lajos legénységét.

A második félórában hol itt, hol ott volt az előny, 20-18-at követően egyenlített (21-21), majd át is vette a vezetést a magyar válogatott (22-24), a hajrában azonban a németek voltak minden szempontból otthon, és sorozatban szerzett hat találattal 28-24-re győztek a végén már kevésbé összpontosító magyarokkal szemben.

A két válogatott szombaton Lingenben is összecsap.