Nem lehet megállítani a Győrt

Szerző: shLétrehozva: 2009. október 21. 20:46
A forduló - vagyis a bajnokság (?) - legnagyobb rangadóját nyerte meg a Győri Audi ETO a Békéscsaba ellen a női kézilabda NB I hetedik fordulójában. A Rába-partiak egy roppant izgalmas és kiélezett első félidő után javultak fel és győztek tizenkét góllal egyik legnagyobb riválisuk ellen (27-15). A vendégszurkolók nehezen viselték a vereséget. A szerdai játéknap másik mérkőzésén a Ferencváros 33-28-ra verte a Fehérvárt.

Nagyon jó hangulat és egy magas színvonalú, ámde annál durvább első félidőt produkáltak a csapatok. A lilák nem hagyták meglógni a jobb erőkből álló győrieket, de a második harminc percre egész egyszerűen elfáradtak. Ezáltal pedig méretes zakóba szaladtak bele.

A két addig száz százalékos csapatból a meccs végére így csak egy maradt. Konkoly Csaba együttese hétből hét mérkőzést nyert meg a bajnokságban, vasárnap pedig Oroszországban lesz jelenése a Zvenyigorod elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.