Elbír-e a Cagliari a Milannal? - körkép

Szerző: JJLétrehozva: 2014. október 29. 16:38
Nem csak hétközi kupacsatározások sűrítik a topligák programját: Olaszországban teljes bajnoki fordulót rendeznek, amely a keddi Sassuolo-Empoli meccsel (3-1) indult, és a csütörtök esti Verona-Lazióval zárul. Az SH fogadási bloggere, Játékos Jenő beszámol várakozásairól.

Atalanta-Napoli. A Napoli ötöt gurított a második félidőben a Veronának, de tíz nap alatt már a negyedik meccse lesz a szerdai, és a fejekben ott lehet majd, hogy szombaton a Romát fogadják. Bergamóban mindenki megszenved. X

Cagliari-Milan. Ultraoffenzív, a szervezett Empolit darabjaira szedő, az Intert letaroló Cagliari fogadja a hátul sebezhető, támadókban viszont bővelkedő Milant. 2-2, 4-2, esetleg 2-3.

Fiorentina-Udinese. Az egyik legkreatívabb csapat az egyik legmasszívabb ellen. Egy gól dönthet. Talán egy Cuadrado-villanás, vagy egy Muriel vezette kontra.

Genoa-Juventus. A torinóiak győzelmi aránya nagyjából 50 százalékos az elmúlt évek alapján a Genoa vendégeként, és most is az a kérdés, hogy iksz vagy kettes. A szoros vendégsikerre szavaznék.

Inter-Sampdoria. A Nerazzuri Osvaldo és Guarín nélkül áll ki, Icardi és Palacio formája pocsék. A Samp az utóbbi hat bajnokijából négyet kapott gól nélkül hozott le. X, 0-0, esetleg 1-1.

Palermo-Chievo. Kiesési rangadó, amelyet nyernie kellene az otthon játszó, többre hivatott, komoly csatártehetségekkel rendelkező Palermónak. Valószínű, hogy legalább három gól lesz a meccsen. 1X

Roma-Cesena. Ideális párosítás a Farkasoknak ahhoz, hogy visszataláljanak a győztes útra. A kapus Leali és a belső középpályás Cascione eltiltott a Tengeri Csikóknál. 1

Torino-Parma. Sérülések tizedelik a Parmát, a fél csapat hiányzik, így pedig könnyen áldozatul eshet a kisebbik torinói együttesnek. 1

Verona-Lazio (csütörtök). A kezdeti nehézségek után kikupálódott a Piolo-féle Lazio, és könnyen lehet, hogy Veronában sem okoz majd csalódást. X2

Van egy jó tipped a mai foci meccsre? Fogadj rá ITT!