KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BEKESCSABA_ENKC"
Döntetlen Békéscsabán 2012. február 12. 21:39 A Békéscsaba hazai pályán döntetlent játszott a Veszprémmel a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Súlyos váci vereség az EHF-kupában 2012. február 4. 22:00 A rossz második félidei teljesítményével hétgólos vereséget szenvedett a Vác a török Piyango otthonában a női kézilabda EHF Kupa nyolcaddöntőjének első, szombati mérkőzésén. A Békéscsaba viszont „idegenben” 25-22-re győzött a spanyol Mar Alicante ellen..

Még mindig nem bajnok a Győr 2009. május 10. 14:46 A Debrecen a félidőben még négy gól hátrányban volt, de ebből a végére négygólos előnyt varázsolt a Békéscsaba otthonában a női kézilabda NB I rájátszásában, az 1-4. helyekért folyó csatározásban. Ha botlottak volna a hajdúságiak, akkor biztossá vált volna a Győr bajnoki címe. Így viszont matematikai esélye még maradt a Debrecennek.

Görbicz 6 góljával vezet a Győr 2008. október 7. 18:49