KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DANY_HEATLEY"
Visszavágott a Pingvineknek az Ottawa 2008. október 5. 23:35 Az Ottawa Senators Stockholmban 3-1-re megverte a Pittsburgh Penguins együttesét az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokságban (NHL), ezzel visszavágott a szombati mérkőzésen elszenvedett hosszabbításos vereségért. Dany Heatley két góllal, Daniel Alfredsson pedig két gólpasszal segítette a kanadai együttest.

Hitchcocki izgalmak után nyert Kanada 2008. május 6. 23:16 Kanada válogatottja szikrázó küzdelemben, közönségszórakoztató meccsen aratott 5-4-es győzelmet az Egyesült Államok csapata ellen az A-csoportos jégkorong-világbajnokságon Halifaxban. A házigazda, címvédő juharlevelesek ezzel csoportgyőztesként léptek tovább a középdöntőbe az amerikaiakkal karöltve. A harmadik továbbjutó kilétéről a Szlovénia-Lettország összecsapás dönt.