KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KINAI_FERFI_KEZILABDA_VALOGATOTT"
Peking 2008, férfi kézilabda: továbbra is nyeretlenek a hazaiak 2008. augusztus 16. 05:11 Továbbra sem tud győzelmet és ezáltal pontot szerezni a kínai férfi kézilabda-válogatott a hazai rendezésű olimpián. A rendező ország csapata ezúttal az idáig szintén nyeretlen braziloktól kaptak ki 27-22-re.

Peking 2008, férfi kézilabda: a spanyolok átgázoltak Kínán 2008. augusztus 14. 13:06 Spanyolország tizennégy góllal verte Kínát a pekingi olimpiai férfi kézilabda tornájának harmadik fordulójában. A szünetben még csak négy gól volt az esélyesebb európai csapat előnye.

Peking 2008, férfi kézilabda: biztos lengyel siker Kína ellen 2008. augusztus 10. 14:42 Tizennégy góllal, izzadtságcsepp nélkül nyert a lengyel férfi kézilabda-válogatott Kína ellen az A csoport küzdelmei során.