KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "VESZPRÉM"
Súlyos sérülés a Veszprémnél! 2014. április 30. 16:29 Súlyosan megsérült a balatonfüredi bajnoki elődöntőben Iman Dzsamali, a Veszprém iráni balátlövője, akinek bal térdében elszakadt a keresztszalag.

A Veszprémtől nem lehet elvenni a kupát 2014. április 13. 15:14 Sorozatban hatodszor, összesítésben pedig 23. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát a Veszprém, miután a pécsi döntőben legyőzte a nagy rivális Szegedet.

Zágrábot is bevette a Veszprém 2013. október 20. 19:48 Története során először diadalmaskodott a Veszprém a horvát fővárosban, a 15 ezres Zagreb Arenában vasárnap este, nem is akárhogy, 11 góllal nyertek Nagy Lászlóék a CO Zagreb otthonában. A félidőben már héttel ment a magyar csapat, amelyben Nagy mellett - szokás szerint - Ilics és Sulics is remekelt, az Iváncsik-fivérek pedig összesen hét találattal járultak hozzá a sikerhez.

Behúzta a pipát a Veszprém és a Szeged 2013. október 12. 21:42 A Pick Szeged és MKB-MVM Veszprém is simán nyert a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján, így mindkét együttes továbbra is százszázalékos. A bakonyiak már a félidőben nyolc góllal vezettek, Ilics és Pesics is remekelt a mérkőzésen. A Szegednél Larholm volt a legeredményesebb játékos nyolc találattal.

Oktatott a Veszprém a BL-nyitányon 2013. szeptember 19. 19:40 Igazolta a papíformát az előző szezonban negyeddöntős Veszprém kézilabdacsapata a Szentpétervár otthonában, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyitómérkőzésén. A Kieltől szerződtetett balátlövő, Momir Ilics nyolc gólig jutott.

Csak jövőre jön Veszprémbe a klasszis 2013. július 19. 20:24 Cristian Zeitz, a THW Kiel világbajnok kézilabdázója kitölti a jövő nyárig érvényes szerződését a német klubnál, és csak azután lesz az MKB Veszprém játékosa. Ezt maga a 32 éves jobbátlövő közölte pénteken.

Összejöhet a Veszprém-Szeged döntő 2013. március 13. 12:55 A címvédő Veszprém a Csurgóval játszik majd a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében. A magyar szövetség szerdán készítette el az elődöntő párosítását, amely alapján a Pick Szeged a másodosztályú Balassagyarmattal csap össze a fináléba kerülésért. A négyes döntőt április 13-14-én rendezik. A helyszínről később születik döntés.

Magabiztos Fradi-győzelem Veszprémben 2012. február 18. 15:41 Négy góllal, 35-31-re győzött a Ferencváros női kézilabdacsapata Veszprémben a magyar bajnokság tizennyolcadik fordulójában szombaton.

Döntetlen Békéscsabán 2012. február 12. 21:39 A Békéscsaba hazai pályán döntetlent játszott a Veszprémmel a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Nyert a Veszprém Debrecenben 2012. február 3. 09:25 A Veszprém két góllal nyert a Debrecen otthonában a női kézilabda NB I egyetlen csütörtöki mérkőzésén.