A Kecskemét legyőzte a Gyöngyöst

Szerző: shLétrehozva: 2009. május 10. 20:54
Hétgólos győzelmet aratott riválisa ellen, ezzel lépéselőnybe került a kilencedik hely megszerzéséért folytatott harcban a Kecskemét együttese a férfi kézilabda-bajnokság rájátszásában. A hírös város csapata 37-30-ra verte a Gyöngyösi Főiskolát.

A kiesés elkerüléséért folytatott csatában ezzel a sikerrel a Kecskemét átvette a vezetést. A vendégek az első húsz percben még tartották magukat, sőt vezettek is sokáig (7-10). Ekkora azonban a hazaiak átvették az irányítást és az első félidő utolsó tíz percét 11-5-el hozták le.

A második félidő váltott góljai és szép megmozdulásai után a Kecskemét biztos előnyt szerzett magának. Egyébként roppant sportszerű volt a meccs, mindössze három kiállítást hozott a találkozó.

FÉRFI KÉZILABDA NB I, RÁJÁTSZÁS, 9-12. HELYÉRT.
BUDAPEST BANK-KECSKEMÉTI KC–GYÖNGYÖSI FKK 37–30 (18–15)