Elődöntőben a Fradi női kézicsapata

Létrehozva: 2012. április 3. 21:45
A Ferencváros sikeresen zárta a női kézilabda NB I alapszakaszát, miután 43-32-es magabiztos győzelmet aratott a Dunaújváros csapata felett.

A zöld-fehérek lendületben vannak, a KEK elődöntőjének első meccsén nagy előnyt harcoltak ki, és a várakozásoknak megfelelően a félidőben már hat góllal vezettek a tabella alsó felében tanyázó dunaújvárosiak ellen is.

A második félidőben még jobban rákapcsolt a hazai csapat, és a végén 11 góllal nyertek a fővárosiak. Az elődöntőben a Siófokkal játszik a Fradi, míg a címvédő, alapszakaszgyőztes, BL-elődöntős Győr az Érddel csatázik majd. A mérkőzések az egyik fél második sikeréig tartanak.

A folytatásban az 5-8. és 9-12. helyezettek 4, 3, 2, illetve 1 bónuszponttal kezdik a hatfordulós rájátszást, amely április 14-én rajtol. A másodosztályba a 11-12. helyezett csapatok esnek ki.