Meglepetés Fehérváron: kikapott a Loki

Szerző: shLétrehozva: 2009. január 31. 20:16
Négy góllal verte a Fehérép-Alcoa női kézilabdacsapata a DVSC-Aquaticum együttesét a női kézilabda NB I 16. fordulójában. A fehérváriak végig vezettek, a Loki csak egyetlen alkalommal tudott egyenlíteni a székesfehérvári találkozón.

A forduló rangadójának annak ellenére a Fehérép-DVSC találkozó ígérkezett, hogy a hazaiak bizony ebben a szezonban jóval gyengébben szerepelnek a vártnál, hiszen csak a hetedik helyen szerénykednek a bajnoki tabellán, míg a vendégek a második pozícióból várhatták az összecsapást.

Meg is lepődhetett a mintegy 1200 kilátogató néző, amikor kedvenceik a szünetre úgy vonulhattak háromgólos előnnyel, hogy végig vezettek az első harminc perc folyamán.

A fordulás után csupán egyetlen kérdéses pillanat volt, amikor egy kissé megingott a hazaiak játéka. A második játékrész elején ugyanis a debreceniek kiegyenlítettek, 18-18 állt az eredményjelzőn.

Sótonyi László együttese ezután ismét az első félidőben mutatott játékával rukkolt elő, és magabiztosan nyerte a mérkőzést. A mérkőzésen mindenképp ki kell emelni a kapusteljesítményeket, hiszen a hálóőrök mindkét oldalon remekül „muzsikáltak”