KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DVSC_AQUATICUM"
Pokoli csatában lett bajnok a Győr! 2010. május 8. 11:33 Az utolsó másodpercig izgalmas, 32 percnyi kiállítással tarkított mérkőzésen egy góllal, 26-25-re legyőzte a Debrecent, ezzel története során hetedszer, zsinórban harmadszor lett bajnok a Győr a női kézilabda NB I-ben. Az ETO az első mérkőzésen aratott 14 gólos győzelmét követően egy lényegesen keményebb, határozottabb Lokival találkozott, amely a hajrában ledolgozta négygólos hátrányát és centikre volt a döntetlen kiharcolásától.

A DVSC az első döntős az NB I-ben 2010. április 19. 21:34 A Debrecen jutott be elsőként a női kézilabda-bajnokság döntőjébe, miután hétfő este hazai pályán is verte a Vác csapatát a két győzelemig tartó párharcban. Ellenfelére szerdán derül fény, amikor is az a Győr látogat Békéscsabára, amely az első mérkőzésen nyolc góllal diadalmaskodott.

Szucsánszki-parádéval nyert a Fradi 2010. január 30. 15:40 Meglepetéssel zárult a 15. forduló rangadója a női kézilabda NB I-ben: a hazai pályán szereplő, a legjobb négy közé jutásért harcoló Ferencváros ugyanis fordulatos találkozón 32-29-re az elején négy góllal is vezető Debrecent. A válogatott Szucsánszki Zita 15 (!!!) góllal járult hozzá a hajdúságiak elleni sikerhez.

Nyert a DVSC és a Siófok idegenben 2009. szeptember 6. 21:05 A remekül hajrázó Debrecen és az újonc Siófok is idegenbeli győzelmet aratott a női kézilabda NB I hétvégi fordulójának vasárnapi játéknapján.

Újabb válogatott igazolt Debrecenbe! 2009. május 29. 17:17 Újabb válogatott játékossal erősített a női kézilabda NB I-ben szereplő Debrecen. És ismét a szlovén Krim Ljubljanából. Mörtel Renáta után, Triffa Ágnes is a hajdúságiakat erősíti majd a következő szezonban.

Még nincs meg a BL-indulás a Fradinak 2009. május 23. 19:45 A Ferencváros női kéziseinek - egyelőre - nem sikerült kiharcolniuk a Bajnokok Ligája-indulást az NB I rájátszásában. Elek Gábor tanítványai ugyanis kétgólos, 31-29-es vereséget szenvedtek a DVSC-Aquaticum otthonában. Így a hajdúságiaknak megmaradt az esélyük a BL-szereplésre jogosító második helyre.

Válogatott játékossal erősített a DVSC 2009. május 21. 17:12 Borbás Rita személyében válogatott játékossal erősítette meg keretét az élvonalbeli rájátszásban jelenleg is az ezüstéremért és a BL-indulásért hajtó DVSC-Aquaticum kézilabdacsapata. Adta hírül a klub internetes oldala, a dvsckezilabda.hu.

A brazil Amorim Debrecenben folytathatja 2009. május 7. 18:52 A debreceni női kézilabdacsapat brazil légióssal erősítheti meg keretét a következő szezonra, a kezi.hu információ szerint Ana Amorim német másodosztályú klubját cserélheti át egy magyar élvonalban is meghatározó alakulatra. Ana az immár győri légiósklasszis, Eduarda Amorim húga.

Újabb győri parádé, a Loki az áldozat 2009. május 2. 19:00 A Ferencváros elleni kiütéses győzelmet követően a Magyar Kupa döntőjének „visszavágóján” a Bajnokok Ligája-finalista Győri Audi ETO KC 34-23-as győzelmet aratott a hazai pályán szereplő Debrecen ellen a női kézilabda NB I rájátszásának harmadik fordulójában. Így a zöld-fehérek újabb fontos lépést tettek az aranyérem megszerzésének irányába.

Görbiczék odaragadtak a kupa trónjára 2009. április 5. 16:37 Megvédte címét a Győri Audi ETO női kézicsapata a Duna Takarék Magyar Kupa döntőjét a DVSC-Aquaticum ellen. A vendéglátó zöld-fehérek az Újbuda után a Debrecent is elintézték 32-27-re. Görbicz Anitáék az első félidőben még nem, a másodikban azonban már érvényre juttatták nagyobb tudásukat. A bronzérmet a Kiskunhalas szerezte meg, miután a harmadik helyért lejátszott mérkőzésen 30-28-ra legyőzte az Újbudát.