KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LELE_AMBRUS"
Köpködés, edzőválság, és ami mögötte van 2009. március 30. 15:49 Zajlik az élet a Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának háza táján. Előbb azon ment a vita, hogy Puljezevics Nenad leköpte-e Lele Ákost avagy sem, majd pedig a német Nordhorn otthonában a KEK-negyeddöntő első mérkőzésén kaptak ki a Tisza-partiak kilenc góllal, miután lemondott Vladan Matics vezetőedző. A köpködős ügyben édesapaként is érintett szegedi klubelnöknél, Lele Ambrusnál érdeklődtünk a legfrissebb fejleményekről.

Kézilabda: a Pick-Szeged negyedik lett a doboji tornán 2008. augusztus 25. 08:41 Csoportmásodikként a harmadik helyért játszhatott a Pick Szeged a 40. doboji nemzetközi férfi kézilabdatornán. Vladan Matics együttese büntetőkkel kapott ki a Vardar Skopjétól, így összesítésben a negyedik helyen zárta a sorozatot.

Bjelis mellett döntött a Szeged 2008. augusztus 18. 07:20 A vállműtét miatt több hónapra kiesett román válogatott, Julian Stamate posztjára új beállót igazolt a Pick Szeged Magyar Kupa-győztes férfi kézilabdacsapata. A posztra egy spanyol és egy horvát játékos pályázott, a vezetőség végül Mario Bjelis mellett döntött.

Matics: A második helyért harcolunk 2008. július 5. 09:06 Lele Ambrus, a Pick Szeged ügyvezető elnöke is elutazott a svédországi Göteborgba, ahol pénteken tartották a férfi kézilabda Bajnokok Ligája sorsolását. A bajnoki ezüstérmes a horvát CO Zagrebbel, a lengyel Wisla Plockkal, valamint a német Löwen és a luxemburgi Dudelange előselejtezőjének győztesével került a H csoportba. A szegediek könnyebb ellenfeleket vártak a kvartettbe.