KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BUDAPEST_BANK_KECSKEMET"
Kézilabda NB I: meglepetés győzelem Kecskeméten 2008. december 10. 19:36 A férfi kézilabda bajnokság tizennegyedik fordulójában a Budapest Bank Kecskemét öt gólos győzelmet aratott a DKSE Debrecen csapata felett. Félidőben már 17-13-ra vezettek a hazaiak, és ezt az előnyt a találkozó végéig meg tudta őrizni a tabella tizedik helyén álló együttes.

Férfi kézilabda NB I: fordított és két góllal nyert a Kecskemét 2008. november 28. 21:01 A Kecskemét hazai pályán két góllal verte a Csurgót a Budapest Bank férfi kézilabdaligában.

A Kecskemét elvérzett Veszprémben 2008. november 12. 19:50 A Veszprém már a mérkőzés első félidejében jelentős előnyre tett szert, a szünetben már 16-9-re vezetett a Kecskemét ellen a kézilabda NB I 10. fordulójában. A második játékrészben aztán változtatott a csapat felállásán, és végül 37-26-os győzelmet aratott az újonc felett. A hazai együttes legeredményesebb játékosai Gulyás és Sesum voltak, előbbi hét, utóbbi hat gólt szerzett.