KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CSEHOVSZKI MEDVEGYI"
Kiválóan hajrázott a Veszprém a BL-ben! 2011. október 22. 17:51 A Veszprém hatalmas csatában terítette le a medvét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában. A vendég Csehovszki Medvegyi a mérkőzés jelentős részében vezetett, mégis üres "manccsal" távozott. A Mocsai-csapat két perccel a vége előtt lépett a győzelem útjára, és már nem is tért le onnan. Kétgólos győzelmét elsősorban Carlos Pereznek köszönheti!

Veszprém: le kell gyűrni a medvét! 2011. október 21. 11:56 Az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata hazai pályán, az orosz Csehovszki Medvegyi remélt legyőzésével feledtetheti a múlt heti madridi botlását. Az orosz bajnok persze cseppet vehető félvállról - már csak azért sem, mert az Atlético Madridot és a Berlint is megtréfálta -, s tudja ezt Marko Vujin, a bakonyiak átlövője is, éppen ezért kemény csatára számít.

Bosszút álltak a Pick Szegeden 2010. november 28. 19:10 Nem sikerült megismételni a szenzációs oroszországi bravúrt a Pick Szegednek a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, az egygólos idegenbeli siker után hazai pályán hét góllal maradtak alul Skaliczki László tanítványai. Az első félidő végén vesztette el a fonalat a Pick, amely hat forduló után megragadt a harmadik helyen csoportjában.

Hihetetlen szegedi bravúr a BL-ben 2010. november 18. 20:09 A Pick Szeged szenzációs, 26-25-ös győzelmet aratott csütörtökön az előző idényben elődöntős orosz Csehovszki Medvegyi otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. Ezt a sikert még sokáig emlegetni fogják a Tisza partján. Nagy lépést tett a továbbjutás felé a Szeged a C csoport ötödik fordulójában.

Jól ellátták Csehovban a Szeged baját 2010. február 20. 16:29 Sorozatban hatodik mérkőzését bukta el a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Pick Szeged, amely az orosz Csehovszki Medvegyi otthonában szenvedett súlyos, 39-30-as vereséget.