KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PANNON_KUPA"
Nyert és kupagyőztes a magyar válogatott 2010. április 18. 13:47 A közepes teljesítményt nyújtó magyar férfi kézilabda-válogatott 33-29-re legyőzte a görög együttest, így megnyerte a Pannon-kupát. A hazaiak legjobbja a hét gólig jutó Nagy Kornél volt. A második helyen a szlovák csapat végzett a háromnapos tornán.

Hivatalos a lengyelek visszalépése 2010. április 14. 09:54 Szerdán hivatalossá vált, amiről honlapunk már kedden beszámolt varsói jelentésekre hivatkozva: a nemzeti gyász és a köztársasági elnök vasárnapi krakkói temetése miatt a világbajnoki bronzérmes lengyel férfi kézilabda-válogatott nem vesz részt a pénteken kezdődő Pannon-kupán. Erről kedden döntött a lengyel szövetség (ZPRP). Bogdan Wenta együttese csütörtökön érkezett volna Magyarországra. Így nagy valószínűséggel három nemzeti együttes vesz részt a tornán.

Keretet hirdetett a magyar kapitány 2010. április 8. 16:13 Mocsai Lajos, a férfi válogatott szakmai igazgatója 18 fős keretet nevezett meg az április 16. és 18. között, Ózdon, Tiszaújvárosban és Miskolcon megrendezésre kerülő Pannon-kupára – adta hírül a Magyar Kézilabda-szövetség. A négycsapatos viadalon az alábbi játékosok képviselik színeinket a görög, a szlovák és a lengyel nemzeti együttes ellen.

Kiütötte Olaszországot válogatottunk! 2009. november 6. 22:40 Rendkívül sima, 6-1-es győzelmet aratott a magyar jégkorong-válogatott Olaszország ellen a székesfehérvári Pannon-kupa pénteki nyitófordulójában. A hat hazai gólon hat különböző játékos osztozott. A mérkőzésen mutatkozott be a mieink új szövetségi kapitánya, Ted Sator, aki szombaton a horvátok ellen küldi harcba fiait.

Borsodban hangolnak a kéziscsajok 2009. február 17. 11:37 Bő egy évvel ezelőtt három férfi kézilabda-válogatott viaskodott egymással Borsodban a lassacskán most már hagyományosnak tekinthető Pannon-kupáért. Akkor a mieink mellett a románok és a szlovénok léptek pályára a körmérkőzéses tornán. Idén a forgatókönyv hasonló lesz, annyi különbséggel, hogy ezúttal a hölgyek látogatnak az ország észak-keleti régiójába.

Nehezen indult, a - BEOLVASZTVA 2008. november 23. 14:10 Hullámzó teljesítménnyel, a mérkőzés egynegyede után vezetve győzött a magyar női kézilabda-válogatott Horvátország ellen a Pannon-kupa harmadik fordulójában, Szombathelyen. Az első félidőben ötgólos előnyre tettek szert a mieink, amiből a végére három találat maradt, s végül 33-30-ra nyertek. Lányaink így százszázalékos teljesítménnyel nyerték a tornát.

Kézilabda, Pannon-kupa: második győzelmüket aratták a horvátok 2008. november 22. 16:57 A tizenegy gólig jutó Engel ezúttal sem tudott csodát tenni, így a félidei döntetlen után ismét vereséget szenvedett Ausztria a szombathelyi Pannon-kupa női kézilabda tornán. Legyőzőjük a második sikerét arató horvát együtttes volt.

Pannon Kupa: Egál a félidőben az osztrák-horvát meccsen 2008. november 22. 16:12 Jó kezdés után csak döntetlenre áll a félidőben a horvát női kézilabda-válogatott az osztrák csapat ellen a szombathelyi Pannon Kupa kézilabda tornán. A magyar csapat tegnapi ellenfelénél a hétgólos Engel és Plach játszik jól, míg a horvátoknál Tatari és Koznjak próbál nekik megálljt parancsolni.

Kézilabda: elmarad a július elejére tervezett Pannon Kupa 2008. május 29. 12:35 Több csapat is lemondta a szereplést, így elmarad a pekingi olimpiára készülő magyar női kézilabda-válogatott július 2. és 4. közötti Pannon Kupája.