KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PECSI_KK"
Győzelmével harmadik a Csurgó 2012. március 12. 20:38 A Csurgó simán nyert a Pécs vendégeként a Budapest Bank férfi kézilabdaliga hétfői mérkőzésén, ezzel a tabella harmadik helyére jött fel.

Pécsen leckéztették meg a Fradit 2011. december 9. 20:24 A papírforma ugyan a vendégek győzelmét ígérte, de a Pécs rendkívül gólerős játékkal, 34-30-ra legyőzte a KEK-szereplő FTC-t a férfi kézilabda-bajnokság 14. fordulójában. A hazaiak teljesítményének értékét növeli, hogy eddig csak a Veszprémtől kapott több találatot a zöld-fehér együttes.

Szegeden nyert rangadót a Pécs 2010. március 5. 20:51 Hatalmast lépést tett az alapszakasz megnyerése felé a Pécs, amely pénteken a mérkőzés előtt szintén mindössze egy vereséggel álló Szeged otthonában aratott 76-68-as győzelmet a női kosárlabda NB I 20. fordulójában.

Kézilabda, női NB I: magabiztosan győztek otthon a csabai lányok 2008. október 31. 19:14 A kézilabda női NBI-ben a viharsarki csapat idei utolsó hazai mérkőzésén sima tíz gólos győzelmet aratott a gyenge napot kifogó baranyaiak ellen. Az első félidőben szebbnél szebb támadásokat vezettek a békécsabaiak, a vendégek viszont nem tudták átlőni a jókora magassági főlényben lévő falat. A második félidőre feljavultak Tabajdi mester lányai, de így is megmaradt a végére a majd egy tucat gólkülönbség.

A századik pécsi kosár sem maradt el 2008. október 24. 20:05 A várt forgatókönyv szerint zajlott le a MiZo Pécs 2010 – BEAC-Újbuda mérkőzés a kosárlabda női NB I 6. fordulójában. A Pécs minden negyedet megnyerve, végül nagy különbséggel győzte le fővárosi ellenfelét, 100-51-re.

Kosárlabda: visszavette korábbi nevét a PVSK férficsapata 2008. augusztus 25. 09:46 Hétfőn, pontosabban augusztus 25-én, 16.30-kor kezdi meg a felkészülést a 2008-2009-es szezonra a PVSK-Panthers férfi kosárlabdacsapata. A munka Sztojan Ivkovics szakmai igazgató vezetésével indul, aki előtte külföldi továbbképzést szervezett magának

Női kosárlabda: a Pécsé lett Mazzante, az olasz-amerikai bedobó 2008. augusztus 5. 14:45 A MiZo Pécs 2010 női kosárlabdacsapata leigazolta Kelly Anne Mazzantét, az olasz-amerikai kettős állampolgárságú bedobót. A játékos legutóbb a Szpartak Moszkva együttesében szerepelt, de úgy érezte, nem kapott annyi lehetőséget, mint amennyit megérdemelt volna. Ezért most egy szezon erejéig Pécsre írt alá szerződést.