KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BRAZIL_FERFI_KEZILABDA_VALOGATOTT"
„Keményebb brazilokra számítottam" 2011. január 18. 09:36 A magyar válogatott hétfőn este könnyed 36-24-es győzelmet aratott Brazília ellen a svédországi világbajnokság B-csoportjában a 3. fordulóban. Éles József, korábbi világválogatottunk szerint a siker igazi csapatmunka munka volt, minden játékos hozzá tudott tenni a győzelemhez. A SportHirado.hu-nak nyilatkozva ugyanakkor hozzátette, Japán ellen azonban nem lesz ilyen könnyű dolgunk kedden.

Fölényes vb-siker Brazília ellen 2011. január 17. 18:34 Magabiztosan, 36-24-re múlta felül a magyar válogatott Brazíliát a svédországi kézilabda világbajnokság hétfői játéknapján. Tíz percig izgulhattak a szurkolók, Császárék a folytatásban hengereltek, a félidőben már hétgólos volt az előny. A második játékrészben lehetőséget kaptak az eddig kevesebbet játszók is, de az örömjáték így is összejött. Folytatás kedden Japán ellen, a magyar csapat 4 ponttal várhatja a találkozót.

Peking 2008, kézilabda: izlandi döntetlen, sovány spanyol siker 2008. augusztus 18. 06:46 Nem bírt az izlandi válogatott Egyiptom együttesével a kézilabda férfi tornán Pekingben a B csoportban, miután 32-32-es döntetlen született. Az A csoportban a spanyolok hatalmas csatában, 36-35-re verték a brazil nemzeti csapatot.

Peking 2008, férfi kézilabda: továbbra is nyeretlenek a hazaiak 2008. augusztus 16. 05:11 Továbbra sem tud győzelmet és ezáltal pontot szerezni a kínai férfi kézilabda-válogatott a hazai rendezésű olimpián. A rendező ország csapata ezúttal az idáig szintén nyeretlen braziloktól kaptak ki 27-22-re.

Peking 2008, férfi kézilabda: Lengyelország legyőzte Brazíliát 2008. augusztus 14. 08:41 Lengyelország három góllal verte Brazíliát a pekingi olimpiai férfi kézilabda tornájának harmadik fordulójában.

Peking 2008, férfi kézilabda: fölényesen nyertek a horvátok 2008. augusztus 12. 05:03 Meggyőző fölénnyel, 33-14-re győzött az A csoportban szereplő horvát férfi kézilabda-válogatott a brazilok ellen a pekingi olimpián.

Peking 2008, kézilabda: könnyed francia siker a brazilok ellen 2008. augusztus 10. 09:33 A francia férfi kézilabda válogatott az esélyeknek megfelelően nyolc góllal, 34-26-ra legyőzték Brazília együttesét az A csoportban. Az első félidőben hengereltek a Karabatic vezette gallok, majd a második félidőben már kiegyenlített csata folyt.

Peking 2008: doppingügybe keveredett az egyik brazil kézilabdázó 2008. augusztus 5. 14:28 Fennakadt a doppingvizsgálaton Jaqson Kojoroski brazil férfi kézilabdázó, aki így nem vehet részt a pekingi olimpián.