KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GYŐRI ETO KC"
A Győr nyolc góllal nyert Nagybányán 2015. február 8. 20:50 A címvédő Győri ETO KC 26-18-ra nyert a Szűcs Gabriellával felálló Baia Mare (Nagybánya) otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, és ezzel óriási lépést tett negyeddöntőbe jutás felé.

Nagy bejelentések a BL-címvédőnél 2015. január 7. 15:08 Ambros Martin vezetőedző három évvel hosszabbította meg szerződését a Győri ETO KC-val, tudatta sajtótájékoztatón a BL-címvédő, amely két új szerzeményét is bemutatta.

Ötből öt a győri BL-mérleg 2014. november 16. 19:50 A címvédő, már biztos csoportelső Győr a Lokomotiva Zagreb otthonában is begyűjtötte a két pontot a női kézilabda Bajnokok Ligája ötödik fordulójában.

Így avatták fel a győri arénát - videó 2014. november 16. 14:27 Így avatták fel szombaton a győri Audi Arénát, a kisalföldi megyeszékhely új multifunkcionális csarnokát. Az eseményen Orbán Viktor miniszterelnök arról beszélt: ha van Magyarországon olyan csapat, amelyik kiérdemelt egy ilyen létesítményt, akkor az a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapata.

17 gólos magyar győzelem a BL-ben 2014. október 26. 21:26 A címvédő Győri Audi ETO KC 17 góllal nyert vasárnap a svéd Sävehof otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában.

Így kezd egy magyar BL-címvédő! 2014. október 19. 21:04 A címvédő Győri Audi ETO KC simán, 32-23-ra nyert a vendég horvát Lokomotiva Zagreb ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája első fordulójában.

Tízéves veretlenség hazai pályán 2014. szeptember 26. 13:21 Legutóbb kereken tíz éve, 2004. szeptember 26-án kapott ki hazai pályán bajnoki mérkőzésen a Győr női kézilabdacsapata.

Ellenállhatatlan ETO: triplázás idén is! 2014. május 15. 20:54 Egymás után két esztendőben triplázott a Győri ETO KC női kézilabdacsapata! Az ETO 30-25-re verte hazai közönség előtt az FTC-t csütörtök este, így 2-0-ra megnyerte a bajnoki döntőt a Magyar Kupa és a BL után. 43 meccsből csupán egyet veszítettek el Görbiczék az idény folyamán (a legelsőt). A női NB I-ben 2008 óta mindig a Győr aratta le a babérokat, 11. bajnoki címével beérte a rekorder Ferencvárost

Magyar BL-címvédés: csodálatos Győr! 2014. május 4. 18:46 A döntőben végig vezetve, veretlenül lett Bajnokok Ligája-győztes a Győri ETO KC női kézilabdacsapata, amely 27-21-re múlta felül a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát vasárnap a budapesti Papp László Sportarénában. A sorozat legeredményesebb játékosa Görbicz Anita lett 87 góllal.

Kiütéses győri győzelem az elődöntőben 2014. április 10. 10:03 A címvédő Győri Audi ETO KC hazai környezetben rendkívül magabiztosan, 35-21-re nyert az Érd ellen a női kézilabda NB I elődöntőjében, a párharc első mérkőzésén. A vendégek csak a szünetig tudták tartani a lépést a Bajnokok Ligájában is címvédő győri együttessel, amely azonban a fordulást követően fokozatosan ellépett riválisától, így végül kiütéses diadalt aratott szerdán.