KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KOMLÓI BÁNYÁSZ"
Komlón égett meg a Debreceni KSE 2009. február 28. 21:27 Hatalmas meglepetésre otthagyta a fogát a Debreceni KSE a Komlói Bányász otthonában a férfi kézilabda NB I 20. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A középcsapatok rangadóján a Mezőkövesd otthon tartotta a pontokat a Gyöngyössel szemben, a Győr nagy lehetőséget szalasztott el, hogy megszerezze idénybeli első győzelmét, a Csurgó ellen bukott el hazai pályán.

Férfi kézilabda NB I: egy góllal nyert a Mezőkövesd Komlón 2008. november 23. 19:19 A Budapest Bank férfi kézilabda liga vasárnapi első mérkőzésén izgalmas csatában nyert a Mezőkövesd a Komló otthonában.

Füzesi: Csődöt mondtunk Izraelben 2008. november 18. 11:55 Búcsúzott a Komló férfi kézilabdacsapata az EHF-kupa küzdelmeitől. A szürke és szomorú tény mellett negatív szenzációt sejtető a körülmény. A hétvégén minden bizonnyal sportágtörténeti jelentőségű eredményt produkált a Füzesi Ferenc irányította együttes: a harmadik forduló első mérkőzésén 13 gólos vereségbe szaladtak bele az izraeli (!) Maccabi Rishon Le Zion vendégeként. A szakember érthetetlenül áll csapata teljesítménye előtt és ami még jobban bosszantja, a történtek előtt tanácstalanul állnak az abban igencsak érintett játékosok is.

Kézilabda, férfi EHF-kupa: hiába nyert, elbúcsúzott a Komló 2008. november 15. 20:30 A férfi kézilabdázók EHF-kupa küzdelmeiben a nyolcaddöntőbe jutásért lejátszott visszavágót megnyerte ugyan egy góllal a Komló, ám összesítésben ellenfele, az izraeli Maccabi Rishon Le Zion bizonyult jobbnak, így utóbbi jutott a tizenhat közé.

Nem adott esélyt a Debrecen a Komlónak 2008. október 12. 19:44 A DKSE-Airport Debrecen már az első félidőben eldöntötte a két pont sorsát a Komló elleni találkozón a férfi kézilabda NB I hetedik fordulójában. A hazai csapatban tétmeccsen először léphetett pályára a nyáron súlyos sérülést szenvedett szlovák átlövő, Martin Farkasovszky, aki még a gólszerzők közé is feliratkozott.

A vereséget is ünnepelték Komlón 2008. október 7. 19:38 Bejött a papírforma a Komlói Bányász - Pick Szeged mérkőzésen a férfi kézilabda NB I nyolcadik fordulójában, a Csongrád megyeiek az első félidő végén is két góllal vezettek, végül hárommal nyertek. A Komló sportszerűen játszott, a lelkes közönség azonban nem tudta győzelembe hajszolni a vendéglátókat, a Pick Szeged 25-23-ra nyert a baranyai kisvárosban.

Kibányászta a győzelmet a PLER 2008. szeptember 28. 18:33 Magabiztos hazai győzelmet hozott a férfi kézilabda NB I 5. fordulójában a PLER KC- Komlósi BSK mérkőzés. A PLER az első perctől kezdve vezettek, minimum két gól különbséggel. A lőrinci csapat védelmének erősségét igazolta, hogy a vendégek támadásaira többször passzívot fújtak a játékvezetők.

Kilenc góllal volt jobb a Gyöngyösi FKK 2008. szeptember 13. 20:35 Győzelemmel mutatkozott be hazai közönsége előtt a férfi kézilabda NB I-ben a Gyöngyös együttese. Jano Pal csapata a Komló ellen egy elég rohanós, sok góllal fűszerezett találkozón aratott kilencgólos győzelmet.

Bakos Ádám vezette sikerre a komlóiakat 2008. szeptember 10. 18:50 Az eredmény alapján úgy tűnhet, simán nyert a Komló a Százhalombatta ellen a férfi kézilabda NB I nyitányán, de a 29-23-as hazai siker egyáltalán nem volt zökkenőmentes. Sokáig vezetett a vendégcsapat, ám a hajrá a vendéglátóknak sikerült sokkal jobban.

NB III: Mészáros Komlón marad, egyelőre nem tudni, meddig 2008. július 4. 12:37 Szóban már megegyezett Mészáros Ferenc edző, így bizonyosan a Komlói Bányász SK-nál folytatja edzői pályafutását a volt válogatott labdarúgó. A komlóiak tavasszal elbúcsúztak az NB II Nyugati csoportjától, de Mészárossal jó félévet teljesítettek.