KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SZÁZHALOMBATTAI KE"
Férfi kézilabda NB I: előrehozott meccsen parádézott a Veszprém 2008. december 11. 19:29 Magabiztos játékkal, 37-23-as győzelmet aratott az MKB Veszprém a férfi kézilabda-bajnokság 15. fordulójában.

Labdarúgó NB II, Nyugati csoport: Battán égett meg a Pápa 2008. november 15. 14:32 A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának 15. fordulójában a Százhalombatta hazai pályán meglepetésre egygólos győzelmet aratott a Pápa ellen.

Férfi kézilabda NB I: a Győrhő nem bírt a Százhalombattával 2008. november 14. 19:40 A Budapest Bank férfi kézilabdaligában péntek esti mérkőzéséen 27-27-es döntetéent játszott a győrhő ETO és a Százhalombatta együttese. A vendégek egy másodperccel a meccs vége előtt egyenlítettek.

Földes és Patkó meglepte a Felcsútot 2008. november 8. 15:56 Fordulatokban gazdag mérkőzést hozott a Százhalombatta felcsúti vendégjátéka: Földes Gábor és Patkó góljával kétszer is megszerezte a vezetést az esélytelenebbvendégcsapat, de a hazai együttes Móri, majd Varga góljával kétszer egyenlített, így a vége 2-2 lett a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában.

Megosztozott a pontokon Csurgó és Batta 2008. október 25. 20:20 Elmaradt a várt csurgói győzelem a férfi kézilabda NB I 9. fordulójában a Százhalombatta ellen. Az újonc somogyiak a jó első félidő után visszaestek, és végül csak egy időn túli hétméteressel harcolták ki a döntetlent.

Döntetlennel ért véget a battai mérkőzés 2008. október 18. 20:00 Hatalmas hangulat, nagy iram, szoros mérkőzés, 30 percnyi kiállítás, sok bírói tévedés és 54 gól. Ez jellemezte a Százhalombatta - Kecskemét férfi Budapest Bank liga kézilabda mérkőzést.

Három pécsi bombagól a battai hálóban 2008. október 18. 17:39 A Pécs 3-0-ra verte a kapura veszélytelen Százhalombatta együttesét a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában, a 11. fordulóban. A hazaiak sem sziporkáztak, de góljaik látványos lövésekből születtek, míg a battaiak vészes gólszegénységben szenvednek, immár hetek óta.

Nem látszott a szegedieken a BL-kudarc 2008. október 14. 19:37 Vladan Matics csapata lemosta a pályáról a Százhalombatta együttesét a férfi kézilabda-bajnokság 7. fordulójában. Az előző szezon ezüstérmesénél a vártnál nehezebb a találkozóra számítottak, mert az együttes vasárnap még a Löwen ellen játszott a Bajnokok Ligájában, a pályán azonban első pillanattól kezdve érvényesült a papírforma.

Kézilabda, férfi NB I: százhalombattai győzelem a Debrecen ellen 2008. október 3. 19:23 Hazai pályán győzött két góllal a Százhalombatta KE együttese a DKSE-Airport Debrecen ellen 31-29-re a férif kézilabda NB I hatodik fordulójában. Az első félidőben még a vendégek vezettek szintén két találattal, ám a Battaiak fordítani tudtak, és ezzel idei második gőyzelmüket aratták.