KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PLER"
Megvan az új budapesti kézicsapat edzője 2011. május 26. 14:38 A Dunaferr női együttesével 1999-ben Bajnokok Ligája-győztes Zsiga Gyula lesz az egyesülő Ferencváros és PLER KC férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.

Gálázott a Veszprém a fináléban 2011. április 17. 20:46 Nem történt meglepetés a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének vasárnapi helyosztóin: az MKB Veszprém simán legyőzte a házigazda PLERT-t, ezzel története huszadik, sorozatban a harmadik kupaelsőségét aratta. A harmadik helyért kiírt meccsen ugyancsak bejött a papírforma, miután a Budapest Bank Ligában elődöntős Tatbánya négy góllal verte a másodosztályban szereplő Vácot.

PLER-Veszprém a kupadöntőben 2011. április 16. 20:13 Nem született meglepetés a férfi kézilabda Magyar kupa elődöntőiben: a PLER a Vác, az MKB Veszprém pedig a Tatabánya legyőzésével jutott a sorozat vasárnapi döntőjébe.

Kiütéses szegedi kézisiker a BL előtt 2011. március 28. 20:23 A félidőben 13 góllal vezetett, végül 35-23-ra győzött a Szeged a PLER ellen a Budapest Bank Liga férfi kézilabda-bajnokság alapszakaszának 24. fordulójában.

Magyar Kupa: négy között a PLER 2011. március 2. 07:33 Idén is lesz fővárosi csapat a Magyar Kupa négyes döntőjében, miután a PLER 29-33-ra nyerni tudott a Kecskemét otthonában a kupasorozat negyeddöntőjének visszavágóján.

PLER: döntetlen a Kecskemét ellen 2011. február 8. 18:45 Nem született döntés a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében: a PLER 30-30-as döntetlent játszott a Kecskeméttel, így a visszavágó dönt majd arról, hogy melyik csapat jut be a négyes döntőbe.

Egy meccsre a bronztól a Dunaferr 2009. május 20. 20:06 A rutin diadala a fiatalság felett! Újabb sikert aratott a Dunaferr együttese a PLER elleni bronzcsatában, ezúttal idegenben, a Népfürdő utcában győzött Imre Vilmos csapata. A négygólos győzelmet követően 2-0-ra módosult a párharc állása a dunaújvárosiak javára. A hazaiaknál Balogh Zsolt négy gólig, a vendégeknél Törő Szabolcs nyolcig jutott.

Balogh Zsolt: Hoztuk a kötelezőt 2009. május 18. 15:57 „Jórészt elégedett lehetek az idényemmel, de azért még nagyon sok mindenben kell javulnom. Elsősorban a védekezésben, de rutint is kell szereznem még a felnőttek között” – mondta Balogh Zsolt, a Budapest Bank férfiligában szereplő PLER 20 éves kézilabdázója, akinek a nevét ott találjuk az év felfedezettjei jelöltek között.

Lékai Máté: Cél a 3. hely és London 2009. május 18. 11:16 „Nagyon összejött nekem ez a szezon. Klubcsapatomban állandó kezdőként már egyre inkább meghatározó szerepet töltök be, a tavasszal pedig a felnőtt válogatottban is bemutatkozhattam” – mondta Lékai Máté, a Budapest Bank férfiligában érdekelt PLER 21 éves, válogatott kézilabdázója, akinek a nevét ott találjuk az év felfedezettjei szavazás jelöltjei között.

Nagy Károly: Mi is bajnokok vagyunk 2009. május 14. 18:53 A „szokásoknak” megfelelően az alapszakaszban a negyedik helyen végzett a PLER kézilabdacsapata a Budapest Bank férfiligában, és a felsőházi rájtászásban is a dobogóra kerülésért csatázik. Az együttes vezetőedzője, Nagy Károly egy fiatal, tehetséges, sokra hivatott gárdát irányít. A szakember az elmúlt évek biztos négybe kerüléseivel szemben a mostanit nem kötelezőszerűen elvárt, éppen ezért különösen is jó eredménynek tartja.