KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RHEIN-NECKAR LÖWEN"
Csúcsformában a Szeged BL-riválisa 2011. szeptember 24. 17:38 A THW Kiel három góllal nyerte vendégként a Rhein-Neckar Löwen elleni rangadót a német férfi kézilabda-bajnokságban. A hazaiak 2-2-után egy 4-0-ás rohammal megléptek, és egészen a 22. percig vezettek. A Kiel aztán szemszögéből 11-14-ről 17-14-re alakította az állást - ezzel a győzelem útjára lépett. A Löwen a szünet után többször egyenlített, a vezetést azonban nem tudta átvenni. Öt perccel vége előtt már öttel ment a Kiel, amely 30-27-es győzelemmel hangolt a jövő vasárnap esedékes Szeged elleni BL-partira.

Rákkal műtötték a volt veszprémi kézist 2011. augusztus 20. 17:21 Hererákot diagnosztizáltak Bjarte Myrholnál, az MKB Veszprém egykori játékosánál, aki jelenleg a német Rhein-Neckar Löwen alkalmazásában áll. A 29 éves norvég beálló már átesett a műtéten, és optimistán nyilatkozott a felépüléséről.

Német bravúr a Bajnokok Ligájában 2011. április 30. 21:37 Két német csapat már biztosan érdekelt lesz a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjében, amelyre Németországban, közelebbről: Kölnben kerül majd sor. A negyeddöntő visszavágóján a Hamburg megőrizte az első meccsen szerzett 14 gólos előnyét, miután 37-37-es döntetlent ért el Csehovban. Ennél nagyobb tettet hajtott végre a Rhein-Neckar Löwen, ugyanis kétgólos hazai veresége ellenére továbbjutott a Montpellier kárára.

Már most távozik a veszprémi klasszis 2010. szeptember 21. 14:22 Michael Müller súlyos sérülése miatt az eredetileg tervezettnél egy évvel korábban, már néhány napon belül Németországban folytatja pályafutását Zsarko Sesum, az MKB Veszprém klasszis játékosa. A szerb kézis a Bundesliga egyik legjobb együtteséhez, a Rhein-Neckar Löwenhez kerül - írta a bakonyi klub hivatalos honlapja.

Így kell feledtetni az Eb-kudarcot! 2010. február 21. 20:37 Szinte végig vezetve nyerte vasárnap délutáni csoportrangadóját a Veszprém a német Rhein Neckar Löwen ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában . A mérkőzés után a balszélső Iváncsik Gergő nyilatkozott honlapunknak a siker titkairól, a csapat esélyeiről, és arról, túltette-e magát Marian Cozma egy éve történt tragédiáján, illetve a magyar válogatott idei Eb-kudarcán.

„Világválogatottat” vert a Veszprém 2010. február 21. 16:59 Óriási lépést tett a csoportelsőség felé a Veszprém, miután négy góllal legyőzte vasárnap a "világválogatottnak is beillő " német Rhein-Neckar Löwent ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 8. fordulójában, a B jelű hatosban. Több, mint három góllal nyert a magyar bajnok, így ha legyőzi a Velenjét a jövő héten, első helyen zár a tabellán.

Szegedi bukta Löwenben, búcsú a BL-től 2008. november 9. 19:01 A férfi kézilabda Bajnokok Ligája G csoportjának 4. fordulójában a Pick Szeged 35-28-ra kikapott Rhein-Neckar Löwentől, így két játéknappal a küzdelem vége előtt már eldőlt, hogy nem juthat be az egyenes kieséses szakaszba.

Egy félidőnyi Pick-csoda a Löwen ellen 2008. október 12. 19:03 Egy félidőnyi varázslattal rukkolt elő a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája második fordulójában. A folytatásban simán dolgozta le négygólos hátrányát a német Rhein Neckar Löwen, Puljezevics zsenialitása kevés volt a hosszabb cserepaddal bíró KEK-döntős együttes ellen.

A KEK-döntős látogat vasárnap Szegedre 2008. október 12. 09:49 A kontinens egyik legjobb együttesét fogadja a hétvégén a Bajnokok Ligájában a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. A német Rhein Neckar Löwen elleni, vasárnap 17:15-kor kezdődő ütközetre baljós előjelekkel készülnek Krivokapicsék: egy csapatra való játékos küszködik sérüléssel vagy betegséggel.

Kézilabda: edzőmenesztés a Pick Szeged BL-ellenfelénél 2008. szeptember 18. 19:44 Azonnali hatállyal menesztették Jurij Csevcovot, a német Rhein-Neckar Löwen férfi kézilabdacsapatának vezetőedzőjét.