KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SG FLENSBURG-HANDEWITT"
Meglepetés: a Flensburg a BL-győztes 2014. június 1. 21:41 A Flensburg-Handewitt nyerte a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjét, mivel a vasárnapi német házifináléban 30-28-ra legyőzte a THW Kiel együttesét.

Furcsa nyilatkozat a K.O. után 2011. április 22. 17:43 A Ciudad Real vezetőedzője, Talant Dusebajev már-már érthetetlenül visszafogottan nyilatkozott a Flensburg kiütése után. A spanyol együttes tulajdonképpen bejutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, miután a negyeddöntő első meccsén kiütéses, 14 gólos győzelmet aratott a Mocsai Tamással felálló, az előző körben a Pick Szegeget búcsúztató Flensburg vendégeként.

Nagy verést kapott a Pick-Szeged 2011. április 3. 21:00 Szombaton sajnos nem jött össze a nagy bravúr, a hősiesen küzdő MKB-Veszprém ugyanis kiesett a Bajnokok Ligájából, amelyért vasárnap már csak a Pick-Szeged harcolhatott. Skaliczki László együttesére vasárnap este kőkemény csata várt a Flensburg-Handewitt vendégeként, a 27-26-os hazai vereség után kellett volna kiharcolnia a negyeddöntőbe jutást. A bravúrra aztán esélye sem volt a magyar csapatnak, már az első félidő közepére nagy hátrányba került, végül 33-20-ra kikapott és két vereséggel búcsúzott. Mostantól már csak a győri hölgyekért izgulhatnak a magyar szurkolók a Bajnokok Ligájában.

Szeged: a torta kész, jöhet rá a hab 2011. április 2. 13:51 A Szeged nehéz helyzetben, egygólos hátrányból igyekszik kiharcolni a továbbjutást a Flensburg vendégeként a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Ahogy Mikler Roland fogalmazott: csapata szeretné habbal díszíteni a tortát.

Kézilabda: négy hónapra kidőlt a Flensburg izlandi sztárja 2008. október 30. 17:10 Körülbelül négy hónapig nem léphet pályára Alexander Petersson, a Bajnokok Ligájában az MKB Veszprémmel azonos csoportban szereplő német Flensburg-Handewitt izlandi kézilabdázója.

Kézilabda, férfi BL: nyert a Flensburg a veszprémi csoportban 2008. október 9. 21:12 A magyar bajnok MKB Veszprémmel azonos csoportban szereplő Flensburg hazai környezetben hat góllal nyert az izlandi Hafnarfjördur ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája H csoportjának második fordulójában.

Győzelemmel mutatkozott be a Veszprém 2008. október 5. 19:11 A KEK-győztes MKB Veszprém 29-28-ra nyert a német Flensburg-Handewitt ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája F csoportjának nyitó fordulójában. Az első félidőt követően 14-14 volt az állás. A hajrában a győztes gólt Marko Vujin dobta büntetőből, a légiós végül kilenc góllal zárta az összecsapást.

Hazai pályán esélyesebb a Veszprém 2008. október 3. 12:28 Szoros csata várható vasárnap késő délután a férfi kézilabda Bajnokok Ligája F csoportjának első fordulójában. A KEK-győztes MKB Veszprém némileg erősebbnek tűnik a német SC Flensburg Handewittnél. Legalábbis ezt mutatja a két csapat posztonkénti összehasonlítása, a Sporthiradó szerint ebben a tekintetben 4-3 az állás a magyar bajnok javára.

A Flensburg ellen nyit az MKB Veszprém 2008. szeptember 30. 09:00 A KEK-győztes és magyar bajnok bakonyi kézilabdacsapat hazai pályán fogadja a 2003-ban és 2006-ban Bajnokok Ligája-öntőt játszó német SG Flensburg Handewitt gárdáját. A Veszprém Arénában közönsége segítségével esélyes a győzelemre a Bajnokok Tornáján ezüstérmet szerző együttes.